Gyakori kérdések

Hogyan vannak a képzések ütemezve? Hány órás/napos/hetes képzések ezek?

A podNET Hungary képzéseit tényleg olyan tempóban végzed el, ahogyan az neked kényelmes. A tananyagokhoz folyamatosan hozzáférsz, és akkor dolgozod őket fel, amikor időd van rá. Technikailag nincs akadálya annak, hogy a képzést elvégezd néhány nap alatt, vagy akár hónapokra félbehagyd és csak később térj hozzá vissza. A megjelölt összesített óraszám egy jó indikátora annak, hogy milyen hosszú/kiméretű képzésre számíthatsz. Egy 120 órás képzés esetén például számolhatsz azzal, hogy 3 teljes hétbe telne a tananyagok alapos feldolgozása számodra 40 óra heti ráfordítással — persze ettől jelentősen gyorsabban is feldolgozhatók az anyagok, nincsen időráfordításbeli "elvárás" a képzés elvégzéséhez. Ez az ipari átlaghoz képest jelentősen jobb értéket képvisel számodra. Más képzések általában maximum 40-80 óra hosszúságúak (akkor is, ha több hetesként vannak meghirdetve).

Az ütemezést megkönnyítjük számodra viszont azáltal, hogy a képzés áttekintésekor rendelkezésedre bocsátunk testreszabható irányadó órarendeket, amelyek az alábbi ismert képzési formákat szimulálják:

  • Intenzív képzés: folyamatos, gyorstalpaló jellegű nappali képzés, amiben napi kb. 10 órát ütemezünk a tananyagok feldolgozására és a feladatok elvégzésére.
  • Nappali képzés: normál iskolarendszerhez hasonló időbeosztás szerint, kb. napi 8 órát foglalkozol a képzéssel, a hétvégét leszámítva.
  • Esti képzés: ha munkaidő vagy iskola után van néhány órád arra, hogy foglalkozz önmagad szakmai fejlesztésével, ez egy jó irány lehet. Kb. napi 3-4 óra ütemezett feladatot tartalmaz.
  • Levelező képzés: ha heti két napot (pl. a hétvégét), kb. heti 16 órát szánnál a képzés elvégzésére, ez az órarend jó kiindulás lehet számodra. A képzésre szánt idők az esti és levelező típusú órarendek szerint hasonló mennyiséget jelentenek.
A megjelölt ütemezésektől tetszőlegesen, bármikor eltérhetsz.

Bizonyos feladatok és tevékenységek a képzésben időhöz kötöttek. Ezek jellemzően:

  • Előadások: az online előadások a képzéshez tartozó időkben, periodikusan kerülnek megtartásra. Ha bármely időpont esetleg nem felel számodra meg, vagy szeretnél korábban részt venni előadáson, mint a legközelebbi meghirdetett alkalom, jelezd ezt az oktatónak! Ugyanazon előadásnak különböző időpontokban való meghirdetésén korlátlanul részt vehetsz.
  • Konzultációk: jellemzően egy témakör feldolgozását követően van lehetőséged online konzultációra az oktatóval, személyesen vagy kis csoportban. Itt felteheted kérdéseidet, és kötetlenül beszéltek a megjelölt témáról. A konzultáció időpontját a megjelölt idősávok közül magad választhatod ki. A kiadott projektfeladatokat esetenként ilyen konzultációs alkalmon (vagy több alkalmon) kell bemutatnod az oktatónak. Ha esetleg nem volna számodra megfelelő időpont, bármikor jelezheted igényed az oktatónak. A felhasználható konzultációk száma véges egy képzés alatt. Ha további konzultációra van szükséged, azok díjszabásával és igénylésével kapcsolatban keresd az oktatót.

A fentieken túl pedig a képzéshez online, otthon elvégezhető vizsgák tartozhatnak, amelyek megkezdésének időpontját magad döntöd el, viszont a vizsga időkorlátos, jellemzően 1-2 óra maximum időkorláttal rendelkezik, bizonyos feladatok vagy blokkok önálló időkorláttal rendelkezhetnek, és esetleges újrapróbálkozások között megadott szabályrendszer szerint egy vagy több napot várnod kell.

Mit jelentenek a képzéseknél megjelölt szintek:
Alapozó (100)
Középhaladó (200)
Haladó (300)
Szakértő (400)
?

Ez képzés megcélzott tudásszintje. Ugyanezen értékeket és menevezéseket használják pl. a Microsoftnál is a szakmai elvárások áttekinthetővé tételéhez képzések, előadások, workshopok esetén. A megadott szám csak az egyértelműsítést szolgálja, hogy könnyebben viszonyíthatók legyenek a képzések egymáshoz. Ettől függetlenül elképzelhető például, hogy egy Középhaladó (200) képzés egy másik ugyanilyen szintű képzés javasolt előkövetelménye.


Alapozó (100)
Középhaladó (200)
Haladó (300)
Szakértő (400)

Alapozó (100) szintű képzéseinket akkor ajánljuk neked megfontolásra, ha az alábbiak bármelyike igaz rád:

  • a megjelölt technológiákat még nem ismered alaposan, de érdekelnek, és szeretnéd őket megismerni vagy szeretnéd megtudni, érdemes-e mélyebb ismeretekre szert tenned a megjelölt tématerületeken,
  • szeretnél egy Középhaladó (200) (vagy magasabb) szintű képzésben részt venni, de nem rendelkezel a megfelelő alapokkal hozzá, vagy nem vagy biztos az alapokat illetően,
  • meg szeretnéd tapasztalni a podNET Hungary egyedi és hatékony módszereit, amiket más piaci képzéseken általában nem tehetsz meg,
  • szeretnéd tanúsítani szorgalmasságodat és kezdeményezőkészségedet a megadott technológiákban, hogy előléphess vagy betölthess egy pozíciót.

Mit jelentenek az alábbiak a képzési adatlapon: életre szóló hozzáférés, naprakészen tartott tananyag, pénzvisszafizetési és elégedettségi garancia, bármikor elérhető oktató, haladj a saját tempódban, online ellenőrizhető tanúsítvány?
Mit jelent az életre szóló hozzáférés?

Amint hozzáférést nyersz egy képzéshez, annak tananyagához és a hozzá kapcsolódó szolgáltatásokhoz hozzá fogsz férni, és hozzáférésed csak kivételes esetekben vonhatjuk meg (pl. ha megszeged a szerződési feltételekben foglaltakat). A képzéshez való hozzáférésed a vásárlás jóváhagyásának pillanatától vagy hozzáférési kód/kupon beváltásától számítva azonnal elérhetővé válik. Technikai okok miatt a hozzáférésben késleltetés lehetséges, különösképp a kapcsolódó szolgáltatásokhoz, amikre nem csak közvetlenül saját befolyással bírunk — ilyen például a képzés Teams csoportjához való hozzáférés, aminek néhány órás átfutási ideje is elképzelhető.

Fontosnak látjuk kiemelni, hogy a podNET Hungary képzései mentorált képzések, mégis életre szóló hozzáférést biztosítunk a képzés tananyagához. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ameddig a podNET Hungary a képzést nyújtja, addig a hozzáférésed is megmarad. Ez szembeállítandó bizonyos más képzéseket nyújtó cégekkel, ahol gyakran szokás újabb képzést indítani ugyanazon tananyaggal vagy frissített/bővített tananyaggal, viszont a képzésben részt vevők általában csak ahhoz a tananyag verzióhoz és tartalomhoz férnek hozzá, amit rendelkezésükre bocsátanak a beiratkozáskor vagy a képzés (fix) ideje alatt.

A képzések nyújtásának körülményeiben bekövetkező változás ugyanakkor megakadályozhatja, semmissé teheti vagy ellehetetlenítheti a hozzáférésed. Ilyen változás lehet például a podNET Hungary esetleges megszűnése, vagy olyan jogutódhoz való kerülése, aki nem biztosítaná a jövőben a korlátlan hozzáférést. Hasonlóképp előfordulhat az is, hogy a szolgáltatás nyújtása megszűnik vagy harmadik fél miatt lehetetlenné vagy válik.

Mit jelent a naprakészen tartott tananyag?

A podNET Hungary büszke arra, hogy a nálunk vezetett képzések tananyagai nemcsak szakmailag kiemelkedő minőségűek és alaposak, de azokat folyamatosan frissítjük és karban is tartjuk. Ez a technológiától vezérelt világban különösen fontos. A .NET ökoszisztéma és az Azure sem statikusak, folyamatosan változnak, fejlődnek. A .NET (és kapcsolódó keretrendszerek) például ütemezetten minden évben új főverziót ad ki, amelyben számos újdonságot vezetnek be.

Más képzési centrumokban gyakori, hogy elavult tananyagot oktatnak, vagy a tananyagot nem tartják karban és akár hónapok alatt elavulttá válik. Ez kifejezetten fontos például a felhasznált szoftverek kapcsán is, amikben bekövetkező változások gyakran akadályozhatják akár a tananyag feldolgozását. Ilyen eset lehet például egy új .NET vagy egy új Visual Studio verzió megjelenése, aminek hatására a kiinduló példakódok vagy instrukciók máris érvényüket veszíthetik. A podNET Hungary garanciát vállal rá, hogy a képzéseinken található információk naprakészen hasznosítható technikai tudást reprezentálnak.

Mit jelent a pénzvisszafizetési és elégedettségi garancia?

Ha elégedetlen vagy a vásárolt képzéssel, úgy a vásárlást követő 30 napon belül, ha még nem teljesítetted a képzés 10%-át, kérheted a vételár megtérítését. Kérjük, hogy mindenképp indokold meg elégedetlenséged okát, hogy kárpótolhassunk az esetleg okozott kellemetlenségekért és hogy a többi képzésben részt vevő élményét folyamatosan javíthassuk!

A fentiektől függetlenül is garanciát vállalunk az elégedettségedre. Ha bármilyen okból elégedetlen vagy, keresd közvetlenül oktatódat, vagy keress mindket elérhetőségeink bármelyikén!

Mit jelent a bármikor elérhető oktató?

Az oktató feladata, hogy a képzésben körülhatárolt célok figyelmbe vételével végigkalauzoljon téged a tanulás folyamatán. A képzéseinken számodra hozzáférhetővé tett tananyagok feldolgozásával, feladatok elvégzésével az idő túlnyomó részében önállóan foglalkozol, de a konzultációk és meghatározott interaktív feladatok során (pl. páros programozási feladatok) az oktató online jelenléte garantált.

A fentieken túl lehetőséged van a tananyaghoz is hozzászólást fűzni, amire az oktató időszerűen (jellemzően néhány órán, általában legfeljebb 2 munkanapon belül) válaszol. Ugyanakkor hozzáférést kapsz a képzéshez kapcsolódó Teams csoporthoz is, ahol lehetőséged van az oktatónak közvetlenül is üzenetet küldeni. Jót tehet viszont az is, ha gyors válaszra van szükséged, hogy a Teams csoportba közös üzenetet küldesz, így a képzésben részt vevők is segítségedre lehetnek.

Oktatóink teljes munkaidejükben állnak a podNET Hungary szolgálatában. Ez nem azt jelenti, hogy bármely nap bármely pillanatában el tudod őket érni, természetesen ők is alszanak, szabadságra mennek vagy lebetegednek, és más feladatokat is ellátnak. Garantáljuk viszont, hogy időszerűen fognak válaszolni a képzéssel közvetlenül összefüggő megkereséseidre. Egy képzést egy vagy több oktató is felügyelhet, de a rendelkezésedre álló oktató alapos ismeretekkel kell rendelkezzen a képzés témáját illetően.

Fontos kiemelni, hogy az oktató megtagadhatja a válaszadást, ha egy megkeresés nem közvetlenül a megvásárolt képzéshez tartozik. Ne feledd, hogy a képzés keretében meghatározott mennyiségű konzultációra vagy jogosult, de ezeken felül is kérhetsz további konzultációkat további díjazás ellenében.

Mit jelent, hogy haladj a saját tempódban?

Ahogyan azt korábbi, "Hogyan vannak a képzések ütemezve? Hány órás/napos/hetes képzések ezek?" című kérdésünk válaszában is olvashattad, a podNET Hungary képzései olyan online képzések, amelyeket olyan ütemezéssel végzel el, ahogy neked tetszik. A képzés tananyagát saját időbeosztásod szerint dolgozhatod fel, az oktató vagy képzésben részt vevő társak személyes jelenlétének ütemezésére pedig értelemszerűen hasznosítható eszközöket adunk neked. A képzés kontaktórái (előadások, konzultációk) időponthoz kötöttek, viszont ismétlődnek, és magad választhatod meg a számodra megfelelő időpontot. A képzéshez kapcsolódó vizsgát is otthonodban, saját számítógépeden (vagy akár telefonodon) végezheted el számodra alkalmas időben.

Mit jelent az online ellenőrizhető tanúsítvány?

A képzés sikeres elvégézésével a podNET Hungary honlapján megtekintheted a nevedre szóló online tanúsítványt. Lehetőséged van az online tanúsítványt nyilvános linken is közzétenni (vagy a megosztást megszüntetni), amihez bárki hozzáférhet.

A tanúsítvány tartalmazza a nevedet és profilképedet, továbbá a képzés nevét és az általa megszerzett kompetenciák listáját is. A tanúsítvány megosztható közösségi hálózatokon (pl. LinkedIn-en) is.

A tanúsítványod igazolja, hogy a képzési tanúsítvány megszerzéséhez szükséges feltételeket teljesítetted. Ez jellemzően a tananyagok megfelelő szintű feldolgozását ellenőrző online vizsga letételét és/vagy az oktató vagy automatizmusok által kiértékelt projektfeladato(ka)t jelent.

Mit jelentenek pontosan a képzési adatlapon szereplő számértékek?
Hogyan kerülnek kiszámításra a képzés adatlapján kiemelt számértékek (pl. videók teljes időmennyisége, feladatok száma)?

Az összes itt megjelenő érték a képzéshez tartozó tananyagok aggregált, dinamikus értékei, tehát a rendszer számítja ezeket az értékeket a képzéshez kapcsolódó anyagok és feladatok alapján.

Minden tananyagegységünket (írásos cikk, megoldandó feladat) méretük alapján automatikusan vagy az oktatók által kifejezetten megbecsülünk, hogy mekkora feldolgozási idejük van. Egy 10 perces videó feldolgozása komplexitásától függően lehet, hogy 20-25 percet is igénybe vehet számodra, ha például az oktató utasítása, hogy a videóban látott tevékenységet magad is el kell végezned. Jó példa erre, ha egy "vezetett" videót nézel, ahol egy kis alkalmazás elkészítése a közös feladat. A videót várhatóan esetenként meg kell állítanod, hogy a feladatot el tudd végezni. Ugyanígy elképzelhető az is, hogy a becsültnél kevesebb időt fogsz tölteni egy feladattal.

Mit jelent a képzésnél megjelölt időmennyiség?

A képzéshez kapcsolódó tananyagok átlagos becsült feldolgozási idejét jelentik, ide értve az általunk készített írásos anyagok, videó anyagok, interaktív feladatok, tudásszint felmérők (tesztek), konzultációk, előadások várható hosszát, tehát összesen azt az időt, amit kézzel foghatóan a tananyag feldolgozásával, tanulmányozásával és az ezekhez kapcsolódó tevékenységekkel fogsz tölteni.

Változhat-e a képzésnél megjelölt idő, miután beiratkozom?

Igen, változhat. A tananyagokat a beiratkozásod után is folyamatosan frissítjük, anyagrészeket bővítünk, az elévülő részeket archiváljuk vagy eltávolítjuk. A rendszer a megjelölt időket a tananyagok alapján számítja (ezek nem beégetett értékek), így a tananyagok frissítésével ezek az értékek is változhatnak.

Mit jelentenek a megjelölt konkrét számok (pl. online videók, konzultációk száma)?

Részletesebben is láthatod, hogyan kerülnek meghatározásra ezek az értékek, a képzés oldalán található részletes tematika és tartalom blokkban. Az alábbiakban pedig olvashatsz arról, ezek hogyan kerülnek általunk kiszámításra.

  • 120 óra tananyag: a képzés teljes becsült ideje, ide értve az összes anyag feldolgozásának idejét. Ez az érték jelentősen függ az előképzettségedtől és tapasztalatodtól, a tanulási környezetedtől és fókuszáltságodtól is.
  • 12+ óra online videó: a képzéshez csatolt videók aggregált hossza. Ez az érték technikai okokból kissé, nem számottevően eltérhet a videók valós hosszától (+/- 15%). A videók hossza darabonként jelentősen is eltérhet. Jellemző, hogy egy videó csak néhány perc hosszú, és a szövegesen részletesebben kifejtett témakört vezeti be, de nagyobb témakörök is kerülnek feldolgozásra videó formájában, amelyek akár 60 perc hosszúak is lehetnek. A videókat on-demand jelleggel, bármikor megnyithatod, beletekerhetsz, akár több részletben is feldolgozhatod, amikor neked megfelel — sőt, akár saját belátásod szerint ki is hagyhatod őket.
  • 130 tananyagegység: a képzéshez kapcsolódó tananyagegységek száma. Egy tananyagegység jellemzően egy írásos anyag, amelyben szöveges leírás, kódrészletek, ábrák, videók találhatók, ezekhez tudásszint felmérések (tesztek) kapcsolódhatnak. A rendszer az alapján követi a haladásod, hány tananyagegységet dolgoztál már fel.
  • 20 interaktív feladat: a képzésekhez olyan interaktív feladatok is tartoznak, amelyekhez másokkal (az oktatóval vagy csapattagokkal) dolgozol együtt, online kódolási feladatokat végzel el vagy saját projektet készítesz, amit az oktató vagy automatizmus értékel ki.
  • 7 megismételhető tudásszint felmérés: a képzés elvégzése folyamán találkozhatsz ezekkel a tudásszint felmérésekkel (tesztekkel), amelyek jellemzően egy téma vagy témakör zárásánál jelennek meg, esetleg egy témakör nyitásaként ismétlésként/összefoglalásként arra szolgálnak, hogy megfelelő alappal indulhass neki egy új témának. A felmérések opcionálisak, fix kérdésekből állnak, és a kérdésekre adott válaszaidat azonnal ellenőrizheted, és tetszőleges alkalommal újrapróbálhatod őket időkorlátozás nélkül, az eredményeidet pedig nem tároljuk. Ez nem összekeverendő az online vizsgáinkkal, amelyre több korlázozás vonatkozik (pl. a próbák száma és gyakorisága kapcsán, továbbá itt csak összesített eredményt láthatsz, és nem megismétlődő kérdésekkel találkozol).
  • 10 óra konzultáció és előadás: a képzéshez dedikált konzultációk és interaktív online előadások (webinár/webinárium) tartoznak. Ezek rendszeresen megismétlésre kerülnek, így ki tudod választani a számodra megfelelő időpontot, amin meg szeretnél jelenni. Ezek üzemezésének mikéntjét és részleteit a következő pontban olvashatod.

Hogyan tudok fizetni?

Belépést követően a portálon keresztül, bankkártyával, egy összegben fizethetsz. Ha véletlenül sikertelen, vagy félbemaradt a fizetésed, úgy a profil oldaladon kezdeményezheted újból a fizetést. Ha más módon, például közvetlen átutalással szeretnél fizetni vagy részletfizetést kérnél, úgy keress minket elérhetőségeinken vagy foglalj egy ingyenes konzultációs időpontot!

Azonnal hozzáférek a tananyagokhoz a vásárlás után?

A fizetés visszaigazolását követően azonnal elkezdheted feldolgozni a tananyagokat, tehát online bankkártyás fizetés esetén vagy kód beváltása esetén azonnal, átutalással történő fizetés esetén pedig annak elkönyvelését követően (ez jellemzően legfeljebb egy munkanapot vesz igénybe). Ez alól kivétel, ha elővételben vásárolsz egy képzést, ami tervezett állapotban van (ide értve a csomagban megvásárolható képzéseket is). Előfordulhat az is, hogy fejlesztés alatt álló képzést vásároltál kedvezményes áron, ekkor a képzés részei fokozatosan lesznek elérhetők számodra, ahogyan az anyag publikálásra kerül.

Van-e életkori követelmény, vagy szükséges-e valamilyen iskolai végzettség?

Nincsenek ilyen követelményeink. Ha másként nincs jelölve a képzésnél, akkor 16 éves kor felett javasoljuk a beiratkozást, de ez csak egy javaslat. A képzések iskolai végzettséghez nem kötődnek.

Milyen kedvezményeket érvényesíthetek?

A podNET Hungary a prémium képzések árából időszakos, mennyiségi, csomagáras, sőt, személyre szabott kedvezményeket is kínál.

  • Időszakos kedvezmények, akciók: a képzések normál árától eltérő alacsonyabb áron kínáljuk a képzéseket a megadott időszakban.
  • Elővétel: tervezett, még el nem indult képzések indulása előtt normál ár alatti elővételi áron szerezhetők be megjelölt képzések. Nem minden tervezett képzésünk elővásárolható.
  • Csomagkedvezmény: csomagban vásárolt képzések esetén a csomag ára a benne megjelölt képzések kedvezményes ára.
  • Személyre szabott kedvezmény: az akciós árak kombinálásából fakadó nehézségek miatt ritkán alkalmaznak összevonható kedvezményeket, a podNET Hungary-nél viszont van lehetőséged arra, hogy bizonyos kedvezményeket összevonj. A legfontosabb ilyen kedvezmény, hogy bármely csomag árából automatikusan levonjuk számodra azon képzések arányosított aktuális árát (legyen az normál ár vagy kedvezményes), amiket már megvásároltál. Bővebben a személyre szabott kedvezményről a következő kérdésben olvashatsz.

Mi az a személyre szabott kedvezmény?

Minden képzési csomag árából automatikusan kedvezményt számít a rendszer számodra az alapján, hogy milyen, a csomagban található képzéseket vásároltál már meg. Így segítünk neked abban, hogy elkerülhesd a "jobban jártam volna, ha várok" jelenséget. Nézzünk egy egyszerű példát:

  • Legyen két képzés, X képzés (ára: 150.000 Ft) és Y képzés (ára: 250.000 Ft). A legtöbb csomagunk 3 vagy több képzést tartalmaz, de a számítás módja megegyezik.
  • Az együttesen 150.000 Ft + 250.000 Ft = 400.000 Ft értékű képzést egy 360.000 Ft kedvezményes értékű X + Y csomag nevű csomagban is elérhetővé tesszük. A csomagkedvezmény mértéke tehát (1 - (360.000 Ft / 400.000 Ft)) = 10%.
  • Ha csomagon kívül megvásároltad az X képzést, (függetlenül attól, hogy akciós vagy normál áron, vagy bármilyen más módon hozzáférést kaptál, pl. kupon beváltásával vagy csoportos kedvezmény érvényesítése által), úgy a csomag árából a már meglevő képzésed arányosított árát levonjuk. Ez azt jelenti, hogy a csomag 360.000 Ft-os listaárából levonjuk a már meglevő X képzésed csomagba számított árát, tehát a csomag ára: 360.000 Ft - (150.000 Ft * (1 - 10%)) = 225.000 Ft — ami ár tehát magában foglalja a 250.000 Ft értékű Y képzést számodra.
  • A fentiek fényében kiszámítható, hogy amennyiben egy csomag minden képzéséhez hozzáférést nyertél már bármilyen módon, úgy a csomag ára is 0 Ft-ra redukálódik számodra, így a csomag nem is lesz számodra megvásárolható.

Hogyan érvényesíthetek csoportos kedvezményt? Van-e lehetőség céges hozzáférést kérni?

A portálon nem tüntetjük fel a cégeknek és csoportoknak szóló kedvezményes díjazást, mert minden esetben egyedi elbírálás alapján történik a díjszabás. Cégeknek szükségük lehet a tananyagok testreszabására, esetleg teljes hozzáférésre egy képzéshez, egy csomaghoz vagy akár a podNET Hungary minden képzéséhez. Ezért kérjük, minden esetben keress meg minket a részletekkel, hogy ajánlatot adhassunk. Az ajánlat kérésében érdemes megemlíteni, milyen jellegű hozzáférést kérsz, hány főre (azt is, ha nem ismert a pontos létszám vagy a képzésben részt venni tervezett személyek), melyik képzéshez/képzésekhez, kéred-e képzések testreszabását és a szokásos számlázási részleteket.

Hogyan vásárolhatok képzést ajándékba?

A képzés oldalán a vásárlásra szolgáló gomb jobb oldalán található, lefelé mutató nyílra kattintva van lehetőséged ajándékba vásárolni képzést. Az ajándék egy beváltható kód formájában kerül megküldésre az általad regisztrációval megadott email címre. A kódot a podNET Hungary nem küldi közvetlenül a "címzettnek", mert csak megerősített email címre küldünk emailt (lásd adatvédelmi tájékoztatónkat). A kódot emailben, nyomtatva, vagy bármilyen más módon átadhatod a címzettnek (vagy megtarthatod), és annak birtokosa az erre a célra szolgáló oldalon válthatja be a kódot.

Hogyan tudok kódot beváltani?

Ha beváltható kódot kaptál, azt beválthatod itt, az erre szolgáló oldalon. Kód beváltásához fiókot kell létrehoznod és be kell lépned.

Ha nem találtál a kérdésedre választ, keress minket bátran elérhetőségeinken vagy foglalj egy ingyenes konzultációs időpontot!